AVIVA

Sprawne wdrożenie PPK w Twojej firmie? Tylko z Aviva Investors


Brak opłat

Do końca 2020 roku nie pobieramy
opłat za zarządzanie subfunduszami
w ramach PPK.


Wieloletnie doświadczenie

Od 15 lat prowadzimy programy emerytalne.
Jesteśmy w czołówce dostawców PPK.


Globalne kompetencje

Aviva w 2012 roku uczestniczyła
w tworzeniu reformy emerytalnej
na rynku brytyjskim, gdzie jest liderem
wśród prywatnych dostawców.

Strefa dla pracodawcy

Automatyzacja w przekazywaniu wpłat

Środowisko informatyczne Aviva Investors zostało w pełni zintegrowane z systemami firm Comarch i Sage, co pozwala pracodawcy na szybki eksport, import oraz weryfikację danych. Dla firm korzystających z innych systemów kadrowo-płacowych przygotowaliśmy dedykowany portal do przekazywania wpłat i danych pracowników - PPK Serwis.

Szkolenia online dla kadr i webinaria dla pracowników

Organizujemy szkolenia dla działów kadrowo-płacowych, podczas których wyjaśniamy jak przekazywać dane pracowników i wpłaty na PPK. Podczas webinariów dla pracowników wytłumaczymy czym jest PPK i jakie są zasady działania. Zapewniamy materiały informacyjne w kilku wersjach językowych.

Serwis MojaAviva

Zapewniamy dostęp 24/7 do rachunku PPK poprzez serwis MojaAviva, gdzie pracownicy będą mogli w łatwy sposób sprawdzać stan swoich oszczędności i zarządzać środkami.

Efektywność w inwestowaniu środków

Aviva Investors posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu aktywami, którymi opiekują się wysokiej klasy profesjonaliści.

Strefa dla pracownika

Gromadzenie kapitału na emeryturę

Odkładanie pieniędzy co miesiąc przez wiele lat daje szansę zgromadzenia oszczędności. Dzięki temu możesz polepszyć swoją sytuację finansową po zakończeniu aktywności zawodowej. Nie zwlekaj zacznij już dziś. To się opłaca.

Wsparcie finansowe

Razem z Tobą odkłada też pracodawca oraz państwo. Dzięki temu szybciej zgromadzisz większe środki na rachunku PPK i zagwarantujesz sobie wyższe świadczenia na emeryturze.

Prywatność i dziedziczenie

Środki zgromadzone na rachunku PPK są Twoimi prywatnymi środkami, które możesz w dowolnym momencie wypłacić. Twoje oszczędności są także dziedziczone.

Dobrowolne dla pracowników

PPK obejmuje wszystkie osoby zatrudnione u danego pracodawcy, które opłacają obowiązkowe składki emerytalne i rentowe. Pracownicy, którzy ukończyli:
- 18 lat a nie ukończyli 55 lat zapisywani są do programu automatycznie,
- 55 lat a nie ukończyli 70 lat mogą przystąpić do PPK na wniosek składany u pracodawcy,
- 70 lat i więcej nie mogą przystąpić do PPK.

Serwis MojaAviva

Zapewniamy dostęp do rachunku PPK poprzez serwis MojaAviva, gdzie łatwo sprawdzisz stan swoich środków oraz złożysz różne dyspozycje, np. zmiany funduszu lub ustanowienia osoby uposażonej.

Zostaw kontakt pomożemy Ci sprawnie wdrożyć PPK

Podaj poprawne imię i nazwisko

Podaj poprawny email

Podaj poprawny numer telefonu

Jeśli masz pytania zadzwoń 22 563 29 9622 563 29 96 lub napisz ppk@aviva.com

Informujemy, że Aviva Investors Poland TFI S.A z siedzibą w Warszawie (00-189), ul. Inflancka 4b, jest administratorem wyżej wskazanych danych osobowych. Dane będą przetwarzane w celu organizowania konferencji dotyczących oferowania usług finansowych w ramach Pracowniczych Planów Kapitałowych oraz informowania o tych i podobnych usługach. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do swoich danych, sprostowania danych, ograniczenia przetwarzania oraz prawo zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Podanie wymienionych danych jest dobrowolne.